fbpx

Kontakt

Kontakt

Adres

Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin

Kontakt

Telefon

Łukasz Czopek +48 501 921 580
Konrad Świstelnicki +48 606 365 368

Napisz do nas

Odpisujemy zwykle w ciągu 24h
  Wyrażam zgodę na:


  * Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz jest niezbędne, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na Twoje pytanie.

  Administratorem wyżej wskazanych danych osobowych jest firma Enablers Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie (71-441) przy ulicy Cyfrowej 6, dalej my lub Enablers.

  Powyższe dane osobowe są nam potrzebne w celu odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie oraz prowadzenia marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania danych są wyrażone przez Panią /Pana powyżej zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas procesowania odpowiedzi na przesłane zapytanie, a w celach marketingowych do czasu wycofania przez Panią/Pana udzielonej zgody.

  Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych. W celu uzyskania informacji w zakresie przetwarzania przez nas danych osobowych można się z nami skontaktować pod adresem e-mail contact@3nablers.com

  W przypadku, gdy uzna Pan/Pani, że Pani/ Pana dane są niewłaściwie wykorzystywane lub chronione przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Wyżej udzielone zgody można wycofać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres: contact@3nablers.com